Stosunek w pierwszy dzień okresu a możliwość ciąży

Witam! Kochalem sie z Narzeczona w pierwszy dzien jej okresu (1.01.) bez zabezpieczenia,jednak stosunek byl chwilowy (trwal doslownie minute) i oczywiscie nie zakonczyl sie wytryskiem. Krwawienie skonczylo sie jej 6.01., ale od 5.01. moja Narzeczona ma dziwne objawy tzn bole brzucha i podbrzusza (mowi ze jak na miesiaczke), zawroty glowy i mdlosci (szczegolnie po przebudzeniu), wahania nastrojow itd. Jej cykle to 30-35 dni. Czy to ciaza czy raczej cos innego (zakazenie, podloze psychiczne itd)?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie doszło do wytrysku podczas stosunku ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Skłaniałabym się raczej do podłoża psychicznego przedstawianych objawów, oczywiście biorąc pod uwagę możliwość zajścia w ciąże jedynie podczas tego konkretnego stosunku. Dla własnej pewności proponuję, aby partnerka wykonała test ciążowy.
Pozdrawiam