Rzadki i żółty płyn z nosa 5. miesięcy po zabiegu na przegrodę

Witam Co to może być,dzisiaj poleciał mi żółty zadki plyn z lewej dziurki od nosa z 5 miesięcy temy mialam zabieg na przegrode nosa. Jeszcze od kąd pamiętam zatykają się mi uszy i muszę ręką zatkać nos wciągnąć powietrze przez ten nos i mi się wtedy odtykają uszy ale często mam przy tym taki przeszywajacy ból od nosa do oczów i do czoła strasznie to boli, czesto boli głowa przy tym, to taki ból jakby prąd kopnął.byłam u kilku laryng. Ale żaden albo nie wie co to albo nie wiedzą o co chodzi :-((

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do laryngologa.