Sączące się rany na policzkach przy łojotokowym zapaleniu skóry u 3-miesięcznego dziecka

U 3 miesięcznego dziecka lekarz zdiagnozował łojotokowe zapalenie skóry. Łuski na głowie, czole, uszach. Policzki zaczerwienione. Na całym ciele poza pupą łuszcząca się skóra jakby liszaje. Skóra swędząca. Przepisano maść do smarowania. W tej chwili dziecko ma sączące się rany na policzkach. Czy smarować dalej? Co robić? Wizyta u dermatologa dopiero za tydzień. Skład maści: talci venti 50, zinci oxidaci 50, glicerini 40, aq calis ad 200.

Proszę nadal stosować zalecone maści - zmiany takie nie wygoją się szybko, prosze uzbroić się w chwilę cierpliwości. Polecę jeszcze stosowanie nanosrebra w sprayu pod maść np nanotech