Seks analny i nudności podczas okresu a ryzyko ciąży

Dnia 24 ocieralam sie z chłopakiem narządami, do wytrysku doszło w moim odbycie. 27 miałam dostać miesiaczke spóźniła sie 2 dni, dni przed były męczące, miałam okropny nastrój, pierwszy dzien okresu był bolesny. Koło wieczora 29 zaczęło mnie mdlic, w nocy tak samo do tego lekka biegunka. Czy moge byc w ciazy? I kiedy zrobic test? Dodam ze jestem dziewica. Czy moze to jest związane ostatnio z dużym stresem i ciężka praca?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ciąży niestety nie można wykluczyć. Test należy wykonać test ciążowy nie wcześniej niż 2 tygodnie po wyżej opisanym zbkizeniu. Objawy te maga także być związane ze stresem i przemęczeniem.