Seks bez zabezpieczenia i brak okresu od dwóch miesięcy a nieregularne miesiączki u dziewczyny

witam mam takie pytanie kochalem sie z dziewczyną miałem prezerwatywe kiedy doszło do wytrysku zdjołem prezerwatywe i robilismy to jeszcze przez chwile czymoze być w ciązy ? okres spóznia sie dwa miesiące tylko nawet jak tego nie robilismy miała takie spóżnienia pomocy!

Witam! W podanym przypadku ryzyko ciąży jest jak najbardziej realne. Proponuję wykonanie testu ciążowego.