Seks bez zabezpieczenia po wytrysku a ciąża
Dzis (tj. 10.10) mój chłopak zaczął się ze mna kochać bez zabezpieczenia i właśnie dlatego trwało to krótką chwile, jednak wcześniej ok. 1h temu miał wytrysk. Czy możliwe jest, żebym zaszła w ciąże? Przewidywana data najbliżeszej mięsiączki (15.10)
ponad rok temu
Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.