Senność i zanik energii podczas zimy

Witam mam na imie Dominik i mieszkam w Londynie gdzie co roku gdy zbliża się Zima cierpie na senność brak energii oraz chęci do życia oraz dziwny zacisk w głowie oraz czasem depresje myślę, że jest to spowodowane brakiem slonca oraz witamin które wydziela. Chciałem spytac o najlepszy sposób uzupełnienia witamin z góry dziekuje Dominik

Witam serdecznie, na takie dolegliwości cierpi wiele osób, doradziłbym:

sport,
dieta bogata w warzywa i owoce
koktaile owowcowe ze świeżych owoców
Może się Pan trochę podreperować witaminę D ale bez przesady
Ewentualnie może Pan chodzić do solarium i naświetlać
sobie twarz.
Tydzień urlopu na słońcu
Pozdrawiam

Witam,

Trochę nie odpowiem na Pana pytanie odnośnie witamin.
Bardziej chciałam zasugerować, że jeżeli obserwuje Pan nawracalność "objawów" może warto było by się skonsultować z psychologiem/psychoterapeutą.
Być może to coś więcej niż jesienna chandra.

Pozdrawiam