Senność osłabienie a wynik badania dobowej zbiórki moczu

Zrobiłem badanie dobowej zbiórki moczu: Wydalanie białka w normie natomiast wydalanie Sodu(379,1mmol/24h norma:150-250) Wapnia(22,95mEq/24h norma:5-16) Potasu(70,86mmol/24h norma:25-100) Oczym mogą świadczyć takie przekroczenia?Nie zjadam fastfoodów i soli w diecie.10min po śniadaniu pojawiaja sie senność,osłabienie koncentracji(widzenia), szumy w glowie,wirowanie w głowie jak po alkoholu. często towarzyszy temu WZWÓD trwający nawet do kilkunastu minut. Objawy zanikaja po 15:00.CO MI DOLEGA???

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego, konieczne jest wykonanie badań z krwi.