Silne bóle brzucha zlokalizowane z lewej strony

witam,mieszkam w uk,od tygodnia mam dosc silny bol brzucha zlokalizowany z lewej strony okolo 15 cm od pepka,czasem nudnosci,stolce normalne,paracetamol,nospa nie usmierzaja bolu,do tego podwyzszone cisnienie ok 145/95 puls w okolicach 48-53, szczegolnie wieczorem co to moze byc(angielski lekarz zalecil paracetamol )mam 39 lat,od 2 miesiecy biore concor ,biore rowniez eutyroks 75 x5 dnityg i 100x2tygod

Biorąc leki, które Pani podaje, musi Pani być pod stałą opieką lekarza prowadzące. Opieranie się na wizytach z doskoku jest nierozsądne. Przyczyn takiego bólu może być wiele i nie wyleczy się Pani drogą Internetu.