Silny ból w łopatce

Witam Od długiego czasu mam Silny ból w prawej łopatce od karku ramienia aż do końca łopatki nie mogę unieść mocno wysoko ręki i trzymać jej dłużej w górze ponieważ bardzo boli. Kiedyś jak miałam 3 latka wypadłam z okna i miałam złamany czy wybity obojczyk chodziłam w gipsie, co się dzieje plastry ani żadna maść nie pomaga ;( a jestem za granicą i nie mam jak pójść do lekarza ;(
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Diagnostyka radiologiczna i badanie fizykalne - zakresu ruchów w stawie przez lekarza ortopedę są niezbędne do ustalenia przyczyny i wdrożenia odpowiedniego leczenia.
Działanie "po omacku" bez diagnostyki może bardziej zaszkodzić niż pomóc.