Silny świąd skóry po jedzeniu

witam z czym może być związany silny świąd skóry występujący po jedzeniu swędzi już 3 lata ? myślałam że z trzustka? ale wyniki są dobre wszystkie badania wychodzą dobrze jakie leki mogłyby na to pomóc pozdrawiam

Witam. Świąd skóry może być objawem zaburzeń funkcji nerek, dróg żółciowych, alergią i niektórymi schorzeniami hematologicznymi. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.