Śluz przez cały cykl miesiączkowy

Przez cały cykl mam śluz, nigdy tak nie miałam, bo pojawiał się tylko w dni płodne, a po owulacji znikał, więc dlaczego teraz tak jest? Dodam, że biorę tabletki anty od ponad pół roku, 25 stycznia biorę ostatnią a 1 marca powinnam dostać następne krwawienie. Cykl trwa 29 dni, lecz ostatni trwał 27.

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy, aby wykluczyć ciążę. Obecność śluzu może świadczyć także o infekcji dróg rodnych. Radziłabym udać się do ginekologa.
Pozdrawiam