Spadek temperatury w pochwie a szanse na ciążę

Witam,współżyłam z mężem w 5,7,9,10 i 12dc,cykle mam co 23-26dni.Temperature mierze od 4cykli,dziś tydzień po owulacji nastąpił spadek temp o 6kresek i pojawiła się biegunka.Stosunki były bez zabezpieczenia,Chciałam zapytać czy jest u mnie duża szansa na ciążę?miałam 2 wypalanki(nadrzerki)czekam na odp i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie szansa na ciążę jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po ostatnim stosunku.