Sporty siłowe a testosteronowa terapia zastępcza

Dzień dobry. Jestem mężczyzną; mam 30 lat i aktywnie uprawiam sporty siłowe. Chciałbym zapytać w jakim wieku mogłbym zacząć myśleć o TRT (testosterone replacment therapy). Z góry dziękuję za odpowiedź. Radosław

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom testosteronu i udać się do lekarza urologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.