Stany lękowe i omamy wzrokowe po alkoholu

witam moje pytanie dotyczy kaca i to takiego mega byłem niedawno na pogotowiu i dali mi zastrzyk hydroksyzyny ale dalej się źle czuję wypiłem już ze 4 butelki wody mineralnej od rana język biały oczy mam wielkie jakieś stany lękowe omamy jakieś wzrokowe i słuchowe bno nie wiem co mam robić w sumie to powinienem iść spać ale problem w tym że ja generalnie to mało śpię bez kitu nie wiem co robić

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza POZ lub ponownie na pogotowie/izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego.