Starania o ciążę po poronieniu i konflikty z mężem

Witam!Pomocy!Jesteśmy z mężęm dwa lata po ślubie. Rok temu poroniłam... Po poronieniu zaczeliśmy starać się dalej, mineło 1,5roku i nic:(chodze do lekarzy i niby wszystko jest wporzadku...jeszcze do tego po tym wszystkim co sie stało w naszym zyciu ciagle sie klocimy o byle co... czuje się zaniedbywana. Brakuje mi dawnego męża ktory dbał o siebie o nas zawsze mial jakies pomysly na spedzanie czasu a nie ciagle komputer,tv i dom.jestem osoba nerwowa i to tez jest problem u nas. co robic?kocham go

Dzień dobry,

Proszę znaleźć terapeutę, który zajmuje się psychoterapią małżeńską/par.
Tylko niektóre ośrodki oferują taką formę terapii w ramach NFZ, bardziej dostępna jest prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza