Starania o dziecko po histeroskopii

Jestem po zabiegu histeroskopii.Miałam polipa na szyjce macicy i polipa endometrialnego.Chciałam zapytać po jakim czasie można zacząć starania o dziecko? I po jakim czasie mogę wrócić do ćwiczeń fizycznych, aerobowych.? Dziękuję za odpowiedź

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nie odczuwa Pani dolegliwości oraz dyskomfortu nie ma przeciwwskazań do ćwiczeń. Starania o dziecko są możliwe jeżeli tylko występuje regularna miesiączka.