Starania o kolejne dziecko przy nieregularnych cyklach

Mam 28 lat, zawsze miewałam nieregularne cykle miesiączkowe od 24-40 dni. Mamy 4-letnią córkę. Teraz z mężem staramy się o 2 dz. Obecnie jesteśmy po 3 mc. starań z lekami. 1c.-od5-9dniaClo.-13 dc,pęcherzyk18mm.20dc-pęcherzyk nie pękł. 2c. bez stymulacji Inofolic2xdz. 3c.od5-9dniaClo.,12dc3pęcherzyki średnio po około 15mm. 16dc Ovitrelle. 23 dc. żaden nie pękł. Obecnie od 2 cykli miesiączki się unormowały, 28 i 29 dni.Czy problem może tkwić w hormonach?Jakich i jak je zbadać co do dnia?inny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.