Starania o potomstwo po zabiegu łyżeczkowania

Witam.Mam pytanie ponieważ Moja Narzeczona miała zabieg łyżeczkowania dnia 08.08.2014r.Moje pytanie brzmi po jakim czasie mozemy sie starac o Dzidziusia?? prosze o szybko odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisał Pan z jakiego powodu było wykonane łyżeczkowanie. Od tego głównie zależy bowiem czas jaki powinien upłynąć do możliwości rozpoczęcia starań o dziecko. Pana partnerka powinna zatem porozmawiać ze specjalistą ginekologiem!