Stosowanie leków Vitroft oraz Vitreolent a spożywanie alkoholu

Czy przy stosowaniu leków takich jak Vitroft oraz Vitreolent (przeciw mętom w gałkach ocznych) jest możliwe spożywanie alkoholu? Czy jednak może to nieść ze sobą poważniejsze skutki uboczne?

Witam. Preparaty wymienione przez Pana to są suplementy a nie leki. Jeżeli więc nie ma wyraźnie w ulotce określonych interakcji i działań niepożądanych związanych z alkoholem to znaczy że nie są wymagane jakieś konkretne obostrzenia dotyczące ilości spożywanego alkoholu podczas stosowania tych preparatow