Stosunek przerywany w dni płodne

czy jeśli kochałam się z chłopakiem w dni płodne stosunek przerywany to mogę być w ciąży lub jaki jest procent?dodam że nie doszło do wytrysku bo wyszedł długo przed nim i płyn też się nie wydzielił

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego nie można wykluczyć ciąży. Prawdopodobieństwo jest cechą indywidualną i nie można podać jednoznacznie wartości procentowej.

Dzień dobry,

Stosunek przerywany NIE JEST w ogóle metodą antykoncepcji.
Na stronie ponton.org.pl znajdzie Pani (?) dużo informacji m.in. z zakresu antykoncepcji.