Strach przed spaniem z odkrytymi stopami

Czym jest strach przed spaniem z odkrytymi stopami? Fobia? Zwykly strach, zaburzenia na innym tle? Nie moge tego nazwac strachem ze cos mi sie stanie, zostane dotkniety (postacie nadprzyrodzone), ale jezeli przysni mi sie koszmar i to niekoniecznie o spadaniu itd ale bardziej "religijny", to zastane stopy odkryte. Czyli krotko mowiac - stopy odkryte = koszmary. Dodam ze mam 28 lat, I nawet gdy jest naprawde goraca, moglem spac rozebrany, ale stopy musza byc zakryte. Mam tak od zawsze

Witam, a proszę pomyśleć sobie o czymś miłym przed spaniem i pomyśleć, że stopy odkryte to coś miłego, przyjemnego.... co wtedy się stanie....?? czy nadal będą koszmary....?? Jeśli tak to widocznie ma pan to zakodowane w głowie... i należy tą postawę zmienić.... jak narazie proponuję ćwiczenia samemu w domu zrobić przed spaniem coś miłego co sprawia mi przyjemność i pomyśleć w tym czasie o stopach odkrytych. Jeśli to nie pomoże to zachęcam na spotkania z psychologiem. Pozdrawiam I trzymam kciuki bo w sile jest moc.