Stwierdzono brak problemów z sercem i płucami

Witam, mam 32 lata i od roku męczę się z silnymi zawrotami głowy i kłuciem w lewej stronie klatki piersiowej. Po badaniach eeg stwierdzono brak problemów z sercem i płucami. Lekarz zdiagnozował hiperwentylację i skierował na treningi oddechu do fizjoterapeuty. Uczęszczam tam co 2 tygodnie a poprawy nie widać. Objawy się nasilają, zawroty głowy, wysokie ciśnienie i drętwienie w górnej lewej stronie klatki piersiowej. Wciąż się martwię i mogę normalnie funkcjonować. Co może mi jeszcze dolegać?

witam,

problem może być natury funkcjonalnej w klatce piersiowej. Może to być niewłaściwa praca żeber bądź za wysokie ciśnienie w jamie brzusznej.
Proszę pójść do takiego fizjoterapeuty, który popatrzy na Pana globalnie i oceni z czego to może wynikać.
Niestety raczej będzie to wizyta prywatna (ze względów nawet prawnych) ale jeśli pójdzie Pan do kogoś sprawdzonego to powinien pomóc.

pozdrawiam
Konrad Skrzat