Swędzące krostki na wewnętrznej stronie nadgarstka

Od tygodnia posiadam swędzące krostki na wewnetrznej stronie nadgarstka. Jest ich coraz wiecej. Sadze, ze jest to alergia. Pije wapno oraz smaruje hydrocortisonum occeanik.

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem reakcji alergicznej. Jeśli nie ustąpią po zastosowaniu powyższego postępowania konieczna będzie konsultacja z dermatologiem lub lekarzem POZ.