Szanse na ciążę po stosunku na 7 dni przed planowaną miesiączką przy 28-dniowym cyklu

Witam wiem może jestem nie mądra nie do uczona ale czy 7 dni przed spodziewana miesiaczka gdzie mam dni niepłodne gdzie miesiaczka wystepuje co 28 dni mogę być w ciąży proszę o szybka odpowiec

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobieństwo jest minimalne. Ale nie można nigdy do końca wykluczyć czy nie doszło w danym cyklu do przesunięcia/opóźnienia owulacji. Dlatego też nie jest pewne, że do zapłodnienia nie dojdzie.