Szanse na ciążę przy PCO a wynik poziomu prolaktyny

Wita. Parę miesięcy temu lekarz ginekolog stwierdził u mnie PCO . W badaniach wyszła za wysoka prolaktyna i podwyższony hormon męski a także powiększony jeden jajnik. Według zalecenia biorę już 7 cykl Diane 35. Czy mam szansę zajść w ciążę? Przed postawieniem diagnozy próby były bez rzadnch rezultatów. Po jakim czasie brania leków mogłabym ewentualnie spróbować?

Renata GrzechociĹska

Wszystko zależy od Pani stanu i skuteczności leczenia. Dlatego proponuję być pod stałą opieką ginekologa.