Szanse na zdrową ciążę po dwóch poronieniach u 44-latki

Mam 44 lata mam już dzieci ale w tym roku podobilam 2 razy za pierwszym w 9 tyg dowóddzialam sie że ciąża rozwinąła się do 6 tyg wynik his pat nic nie atlasal za drugim puste jajo wynik ropne zapalenie czy mam szansę na zdrowa ciążę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ma Pani szansę zajść w ciąże i ją donosić jednakże wraz z wiekiem (szczególnie po 35 roku życia) szanse na donoszenie ciąży znacząco maleją. Można jednakże próbować i nie można powiedzieć na 100% że się nie powiedzie. Pozdrawiam.