Szczepienia dla 3,5-letniego dziecka

Dobry wieczór chciałabym uzyskać informacji na temat szczepionek dla dzieci.Dziecko miało robione od urodzenia szczepionki w Anglii ale niestety teraz powinien mieć na 3,5 latka i nie możemy zrobić bo ciągle jest chory,a wybieramy się do Polski.Czy w Polsce są takie same szczepionki dla dzieci:MMR2,DIP BOOSTER 1,PERT BOOSTER 1,POLIO BOOSTER 1,TETANUS BOOSTER 1 takie powinien mieć zrobione w UK, wiem że w Polsce dzieci mają w wieku 4 lat.Dziękuję za odpowiedż

Witam,
proszę wziąć ze sobą do Polski zaświadczenie o przebytych szczepieniach dziecka/książeczkę zdrowia - trudno mi ocenić jak ustosunkuje się do tego polski lekarz rodzinny/pediatra.
Kwestia czy wrócą Państwo do Anglii czy planują zostac już tutaj.
Możliwość zaszczepienia w Polsce na pewno jest,

pozdrawiam