Szkodliwa ilość migdałów

Jakiś czas temu zjadłem w ciągu godziny 100g całych migdałów (to trochę ponad 3 garście). Potem się zorientowałem że nie powinienem ich zjeść aż tyle na raz. Czy taka ilość może być szkodliwa dla osoby ważącej 63 kg? Od jakiegoś czasu mam kolkę w prawym boku i zastanawiam się czy to może mieć związek.

Witam, sama ilość migdałów poza dużą kalorycznością nie jest szkodliwa, chyba że są problemy z wątrobą lub pęcherzykiem żółciowym, wtedy nadmiar orzechów może wywołać objawy.