Tabletki antykoncepcyjne i przerwanie okresu

Witam. Wczoraj miałam dostać planowo okres i wzięłam pierwsza w życiu tabletkę antykoncepcyjną rano, żeby później zawsze brać je rano. ale niestety do chwili obecnej nie dostałam okresu czy mam brać dalej tabletki czy przerwać i zacząć od nast okresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Wszystko zależy od rodzaju tabletek jakie Pani przyjmuje.