Termin zapłodnienia a poziom b-HCG

Witam. Moje hcg20go wynioslo 99900 a 27go juz 86400. Wedlug Om to 8\9 tydz a wedlug Usg 6,2. Tetno ledwo wyczuwalne. Czy mam jeszcze jakies szanse? Mozliwe ze do zaplodnienia doszlo 2tyg pozniej? Blagam o odpwiedz bo brak mi juz lez :-(

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, USG we wczesnej ciąży umiżliwia najdokładniejsze ustalenie wieku ciąży. Spadające beta HCG jesteś objawem niepojojącym, proszę niezwłocznie skonsultowć się z ginekologiem. Pozdrawiam