Test Western-Blott a Borelioza

Witam, we wrześniu wyszłam ze szpitala z podejrzeniem procesów demielinizacyjnych, zrobiono mi nakłucie lędźwiowe. Wypisano mnie ze skierowaniem do poradni sm, jednak 2 tygodnie po wyjściu przysłano mi wyniki płynu mózgowo-rdzeniowego w którym IgM wykazało 24,3 na boreliozę, czyli obecność bakterii. Według lekarza z którym się konsultowałam wystarczy to aby zacząć brać antybiotyki. Chciałabym się jednak dowiedzieć czy nie potrzebny jest jeszcze test western blot aby ostatecznie zaecydować?

Witam!
Proszę pana pytałem się lekarza chorób zakaźnych i potwierdził pana przypuszczenia - trzeba potwierdzić to testem WesternBlot, a jeżeli tam wyjdą wątpliwości to potrzebne jest jeszcze jedno nakłucie z pobraniem płynu na porównanie indeksów tych przeciwciał.
Pozdrawiam.