Tygodniowe opóźnienie okresu a dni płodne

Okres mialam 18 stycznia tylko trzy dni normalnie miesiaczkuje co 28dni a tym razem spoznil mi sie o tydzien staramy sie o dziecko kiedy bede miec dni plodne

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przy regularnych cyklach dni płodne występują zazwyczaj na 14 dni przed spodziewaną miesiączką.Kiedy występuje zachwianie cyklu trudno jednoznacznie wyznaczyć dni płodne. Proponuję obserwować organizm i wspomóc się testami owulacyjnymi.
Pozdrawiam