Ucisk nad pośladkiem, mrowienie nogi a rwa kulszowa

Od kilku miesięcy mam ucisk nad prawym pośladkiem,mrowienie nogi i aktualnie biore leki na zapalenie nerwów,rwy kulszowej. Czy od tego może być również kłucie w prawego srodku uda,czasem tak mocne jakby ktoś szpilki wbijał?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być również objaw zapalenia nerwów i rwy kulszowej. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, który zbada i ostatecznie wyjaśni dolegliwości.

Pozdrawiam.