Ucisk z przodu głowy i szumy u 33-latka

Witam serdecznie mam pytanie może mi pomożecie od paru dni muli mnie głowa parę dni temu strasznie mnie złapało z przodu głowy ucisk jak by mi ktoś na depną na czoło i po paru sekundach puściło bardzo się prze straszyłem i od tamtego czasu boli mnie głowa nie tak bardzo ale odczuwam szum w głowie niemoge się skupić bo cały czas myśle o tym ze mam jakiegoś krwiaka albo guza może mi pomożecie .... dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nadciśnieniem tętniczym. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest pilna wizyta u lekarza.