Uczucie duszności i podwyższony puls

Dzień dobry Dokuczają mi nastepujące objawy: Uczucie duszności i podwyższony puls, omdlenia, po niewielkim posiłku kaszel, uczucie wzdęcia i nagromadzenia gazów w brzuchu, odbijanie niekiedy zwracanie. Brak apetytu, wzdęcia, bólw miejscu pęcherzyka żółciowego, biegunka. Byłam u neurologa mam problemy z kegami szyjnymi czekam obecnie na CT głowy, lekarz rodzinny kazał czekać na wyniki. Jestem po wycięciu pęcherzyka żółciowego. Proszę o pomoc jakie badania powinnam wykonać.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakieś badania były już wykonywane? Morfologia? próby wątrobowe? tsh? glukoza? badanie ogólne moczu? usg jamy brzusznej?
Pozdrawiam