Uczucie wypalenia związku

Jestem z chłopakiem ponad 4 lata. Jakiś miesiąc temu okazało się, że się wypalił, że nie jest już tak jak dawniej.Po jakiś 2 tygodniach jednak powiedział, że się mylił,że zrozumiał swoje błędy,że jestem najważniejsza i tylko mnie kocha.Było super i nagle dzisiaj mi znów mówi,że wróciło to co było miesiąc temu, że mnie chyba jednak nie kocha,że nie chce mnie okłamywać i siebie,daliśmy sobie czas. Czy on jeszcze do mnie wróci? Czy można tak po prostu się wypalić? Dodam, że nie może znaleźć pracy.

Witam!
Trudno mi powiedzieć, czy i po jakim czasie może się wypalić związek. To z pewnością zależy od pielęgnujących go ludzi.
Myślę, że nie powinna się Pani skazywać na niepewność i zmiany nastawienia ze strony partnera.
Musicie Państwo porozmawiać i ostatecnie określić Wasze relacje.
Partner nie może bawić się Pani uczuciami.
Życzę powodzenia. Pozdrawiam, JPluta

Dzień dobry, przyczyny zachowania pani partnera mogą być różne, rzeczywiście mogą się wiązać ze stresem z powodu braku pracy, mogą jednak wynikać z wygaśnięcia uczuć. Rozumiem, że zastanawia się pani czy jest szansa na utrzymanie waszego związku. Pani musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy i jak długo jest pani w stanie pozostawać w takiej niepewności, następnie zachęcam do szczerej i otwartej rozmowy z partnerem. Pozdrawiam.