Upławy z krwią a owulacja

Mam pytanie a mianowicie miala miesiaczke od 8 do 14.01. Wczesniej kochalam sie z moim facetem, oczywiscie zabezpieczajac sie prezerwatywa i globulka oraz nie dochodzil we mnie, wiec wykluczam ciąze. Ale od dwoch dni mam takie uplawy z krwia i strasznie czuje się wiglotna czy to moze byc owulacja ? Mam cykle nieregularne. Raz w grudniu mialam takie cos i teraz znow to samo. Teraz wypada mi ze mam 7 lutego dostac okres. Wczesniej mialam infekcje ale nie do konca wyleczylam ja bo dostalam okresu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, cały opis sytuacji jest bardzo niespecyficzny i bez wykonania odpowiedniego badania trudno orzec jaka jest przyczyna powyższego stanu. Zalecałbym wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam