Ustąpienie dolegliwości ciążowych podczas 6. tygodnia ciąży

Witam, jestem miedzy 6, a 7 tc. Ostatnio zauważyłam ustąpienia bólu piersi, brodawki nie sa ani zaciemnione, ani powiększone. Ustąpienie nudności, brak mdłości, wrażliwości na zapachy i "ucisku na pęcherz". Czasami odczuwam lekkie bole w podbrzuszu. Niedawno miałam duże ilości wydzieliny, gęstej i lepkiej. Teraz jest sucho. Brak apetytu i zmęczenia /senności. Czy to powinno mnie niepokoić? Może to być poronienie zatrzymane?

Piotr Pilarski

Na podstawie takich objawów a właściwie ich braku nie można nic stwierdzić. Sugeruję wizytę u swojego ginekologa.

Pozdrawiam.