Utrata przytomności po koronografii i elektrostymulacji serca oraz rozległym zawale serca

Dobry wieczór, Mój ojciec jest po rozległym zawale serca.Wczoraj miał robioną koronografię a po upływie paru godzin elektrostymulację serca.Wczoraj był jeszcze przytomny,dzisiaj już z nim nie ma żadnego kontaktu.Jakie są szanse na przeżycie?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy porozmawiać o tym z lekarzami, którzy zajmują się Pani tatą.