W jaki sposób można przesunąć okres?

Witam,mam 22 lata. 16 kwietnia mam dostać okres jednak wtedy mam bardzo pilny wyjazd a podczas okresu niestety nie jestem wstanie wstać z łóżka, za pomoca jakich tabletek mogłabym go przesunać o kilka dni i kiedy powinnam zacząć je stosować, zaznaczam, że nie stasuję żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Bez zastsowsowania tabletek antykoncepcyjnych nie można w żaden sposób opóźnić okresu.