W jaki sposób zmienić pozycję ułożenia dziecka w 21. tygodniu ciąży?

Witam jestem w 21 tygodniu ciąży byłam na usg ale dziecko jest ulozone kręgosłupem do góry i nic nie było widać następna wizytę mam za tydzień czy jest szansa że dziecko się przekręci czy mogę stosować jakas pozycje leżenia która by w tym pomogła? Z góry dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety nie ma jakiś konkretnych polecanych pozycji, dziecko jeszcze wiele razy będzie się przekręcać