Wielopoziomowe niewielkie zmiany zwyrodnieniowe

Bardzo proszę o interpretację RTG kręgosłupa piersiowego: Niewielki zanik kostny. Prawostronna rotoskolioza w przejściu piersiowo-lędźwiowym. Nieróny zarys górnej i dolnej blaszki granicznej trzonu Th10 z jego dyskretnym sklinowaceniem. Wielopoziomowe niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Wysokość pozostałych trzonów prawidłowa.

Szanowana Pani, jest to wynik badania dodatkowego zleconego przez prowadzącego Pani leczenie lekarza ( internista, reumatolog, ortopeda lub neurolog?.....). Interpretacja wyniku zależy przede wszystkim od objawów klinicznych towarzyszącym objawowm dolegliwości, jakie u Pani wystęoują. Sugeruję konsultację z opisem wyniku badania dodatkowego jakim jest rtg kregosłuopa u lekarza, który prowadzi Pani diagnostykę. Pozdrawiam i zyczę szybkiego i trafnego postawienia diagnozy.