Wpływ hormonów Stanazolol i Oxandrolone na działanie Sylvie 20

Dzień dobry, Czy przyjmowanie przez kobiete takich hormow jak Stanazolol w dawce 10mg/dzien oraz Oxandrolone w dawce 15mg/dziennie ma wplyw na oslabienie dzialania przyjmowanej antykoncepcji hormonalnej (tabletki sylvie20)? Z gory dziekuje za odpowiedz, Milego dnia :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety tak, może wpływać na skuteczność antykoncepcji. Zalecam odstawienie anabolików. Pozdrawiam