Wrodzona zaćma biegunowa u 18-latka

Witam! Mam zaćmę biegunową wrodzoną na lewym oku, wykrytą w wieku 10 lat przeszedłem operację wstawienia soczewki w Gdańsku przeszedłem też naświetlanie laserem obie te operacje mi nie pomogły jestem teraz w wieku 17 lat i dalej widzę na jedno oko rozmazany obraz... Proszę o porady co mogę dalej z tym robić, czy wykonać jakieś operację, będe wdzięczny za pomoc !

Witam.
Jeżeli w operowanym oku wykształciło się niedowidzenie to trudno będzie uzyskać satysfakcjonującą ostrość wzroku.
Pozdrawiam