Wydzielina po plastyce pochwy

Witam...Po plastyce tylnej pochwy i plastyce krocza po 3 tygodniach od operacji pojawia mi sie taka niazbyt przyjemna wydzielina ..czy mam sie martwic?Jak mam o siebie zadbać?....

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa.