Wykluczenie ciąży po pettingu

Witam, przez petting i znajdujący sie preejakulat mogło 'coś' się stać? preejakulat był wyschnięty, a chłopak miał czyste ręce tylko dotknął mojej, gdzie to było, ale już suche. Dni niepłodne, 4 dni przed spodziewanym okresem. Okres dostałam w terminie, ale już w drugim dniu delikatnie leciała krew. Okresy zawsze mam krótkie 3-4 dni. Wykluczam ciąże, bo wiem że jest to mało możliwe, ale jednak muszę mieć tą pewność.Może to być przez stres?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciążę w opisanym powyżej przypadku raczej można wykluczyć (jeżeli jednak ma Pani wątpliwości to można wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku). Pozdrawiam