Wymioty po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a współżycie

Witam mam nie typowe pytanie Moja dziewczyna zażywa od 2 lat tabletki antykoncepcyjne Yazz bierze je regualarnie lecz 2 tygodnie temu dokładnie 7 września po zarzyciu tabletki po 2 bądz 3 godzinach ją zwymiotywała i nie zażyła odrazu następnej tak jak powinno być w tym przypadku tylko nastepnego dnia po 24 h o stałej porze jak dotychczas brała przez ten czas ani razu nie współzyliśmy. Tabletka która została zwymiotowana była 2 z 1 rzędu opakowania. czy po tak długim czasie możemy współżyć ?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, nie ma ryzyka, że po tak długim czasie Pana dziewczyna jest nie w pełni zabezpieczona.