Wynik badania histopatologicznego endometrium do analizy

Witam serdecznie. Mam pytanie chodzi o wynik histopatologiczny. Endometrium bez cech wydzielania z oznakami przedluzonego dzialania estrogenow, ( zaburzona faza proliferacyjna ) prawdopodobnie w wyniku cyklu bezowulacyjnego. Skrzepy krwi. Mam 40 lat

Aleksander Ropielewski

Obraz endometrium może odpowiadać stanowi towarzyszącemu zaburzeniom hormonalnym. Nie ma cech nowotworowych.