Wynik badania RTG bocznego klatki piersiowej

Witam, dostałam dziś wyniki badań Rtg klatki piersiowej PA+ boczne. Czy może mi doktor powiedzieć co oznaczają?? I do kogo powinnam się udać dalej? Serce i duże naczynia prawidłowe. Krążenie małe wydolne. DMiąższ płuc prawidłowo powietrzny. Jamy opłucnej wolne. Przepona z gładkimi zarysami. Pozdrawiam Magda

Witam serdecznie,

Obraz płuc prawidłowy. Sugerowałbym się udać do lekarz kierującego na badanie lub rodzinnego w celu konsultacji, ponieważ interpretacja ostatecznie leży w jego gestii.

Pozdrawiam.